Twitter Reklam Danışmanlığı

Doğru hedefleme ve zengin reklam modelleri ile Twitter reklamlarınzı yönetelim

Twitter Reklam Danışmanlığı

Twitter kullanıcı kitlesi ve kullanım amacı dikkate alındığında diğer sosyal medya mecralarından ayrıştıran özellikler aynı şekilde reklam planlamalarında da seçim için önemli bir faktör haline geliyor.

Twitter kullanıcı kitlesinin çok aktif, güncel konuları takip eden ve etkileşime geçen bir kitle olması markalar için ürün ve hizmetlerinin hızlıca büyük kitlelere ulaşması ve geri bildirim almaları için önemli bir mecra olarak değerlendirilebilir.

Twitter Reklamları Kullanım Amaçları

Twitter reklamları ile web sitenize trafik çekebilir, twitter paylaşımlarınızı öne çıkarabilir, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı geniş kitlelere ulaştırabilir ve takipçi sayınızı arttırmaya yönelik reklam kampanyalar yayınlayabilirsiniz.

Twitter reklam kampanyaları anlık olarak ölçülebilir ve raporlanabilir olduğu için kampanyalarınızın verimliliğine göre istediğiniz zaman kampanlayalarınızda güncelleme yapabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP