Newsletter ( E-Bülten ) Tasarımı

Dijital pazarlama çalışmalarınız için dikkat çekici newsletterlar tasarlayalım.

Newsletter Nedir ?

DDijital pazarlamanın en eski ve halen en verimli dönüşüm sağlayabileceğiniz seçeneği, müşteri ve takipçilerinize mailing ( toplu e-mail gönderimi ) ile düzenli olarak göndereceğiniz newsletter yani e-bültenlerdir.

Newsletter gönderimi yaparken dikkat edilmesi gereken kuralların başında izinli olan bir listeye gönderi yapıyor olmanızdır.

Newsletter Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Günümüzde mobil cihazlarının model sayısı ve buna bağlı olarak işletim sistemi ve ekran boyutu seçenekleri de artmış durumdadır.

Gönderdiğiniz newsletter tüm cihazlarda düzgün bir şekilde görüntülenebilmesi için tasarım ve kodlama çalışmalarının bu konuda uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. Newsletter içeriklerinizin tasarımını ve tüm cihaz sistemlerine uygun olarak kodlanmasını yapabiliriz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP