Fuar ve Etkinlikler İçin Özel Pazarlama Çözümleri

Organizasyonlarınız için en verimli katılımcı ve ziyaretçi kitlesine ulaşabiliriz.

Fuar ve Organizasyonlar İçin Pazarlama

Ülkemizde ve yurtdışında organize edilen birçok fuar ve etkinliğin tanıtımı, katılımcı ve nitelikli ziyaretçi sağlanması için dijital ve klasik pazarlama mecralarında birçok çalışma yürütmekteyiz.

Tüm dijital pazarlama kanalarının yönetimi ve reklam mecraları için tüm satınalma süreçlerini yönetebilmekteyiz.

Tüm çalışmalardan elde edilen talep ve formları düzenli olarak organizasyonu düzenleyen firmalar ile paylaşıyor yada kendi sistemlerine entegre ederek anlık olarak bilgilendirmelerini sağlıyoruz.

Fuar ve Etkinliklerin Pazarlama Çalışmalarını Nasıl Yapıyoruz ?

Organizasyon düzenleyen firmalar ile amaçları doğrultusunda katılımcı ve ziyaretçi kitlelerini, önem verdikleri bölgeleri ve hedeflerini belirleyerek bir pazarlama planı oluşturuyoruz.

Bu plan içerisinde çalışmaların takvimi, kullanılacak online ve offline mecralar, toplam bütçe ve tahmini olarak gerçekleşecek sonuçları belirliyoruz.

Belirlenen planlamaya göre organizatör firmaya hızlı bilgi akışı sağlıyor ve haftalık raporlamalar ile topalanan verilere göre planlamada güncellemeler yapabiliyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP