SEO - Arama Motorları Optimizasyonu Danışmanlığı

SEO hizmetlerimizden yararlanarak sizde google organik arama sonuçlarında 1. sırada yerinizi alın

SEO İÇİN NE YAPIYORUZ ?

Tabi ki tüm web siteler hedefledikleri kelime aramaların da google da ilk sayfa da ve 1. sırada olmak ister.

SEO çalışmaları genel olarak web sitelerin organik arama sonuçlarında ki sıralamasını belirler. Google bu sıralamayı oluştururken site içi ve dışı bir çok veriyi inceler.

Biz de başarılı ve kalıcı bir SEO sonucu için bu kriterlerin tümünü inceleyerek bir plan oluşturuyor, uyguluyor ve takip ediyoruz.

SEO NEDİR ?

SEO kısaltmasının İngilizce açılımı Search Engine Optimization, dilimizde ki karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu'dur.

Kısa bir açıklama ile, SEO çalışmaları google vb. gibi arama motorlarında ki kelime aramalarının sonuçlarında yer almak için yapılan web site optimizasyonu çalışmalarının tamamıdır.

SEO NEDEN ÖNEMLİDİR ?

SEO, web siteniz ve markanız için yapabileceğiniz dijital pazarlama çalışmalarının en önemlileri arasındadır. SEO çalışmaları sonucunda oluşan organik ziyaretçi trafiğiniz sizi arama sonuç sayfalarında daha üst sıralara taşıyacaktır.

Google, arama yapan kullanıcılara daha sağlıklı sonuçlar verebilmek için yıl içerisinde bir kaç kez algoritma değişikliklerine gitmektedir. Bu durum SEO süreçlerinde sürekli ve güncel çalışmaları zorunlu kılmaktadır. Özellikle rekabeti yüksek olan sektörler de arama sonuçların da yer alan bir çok sonuç içerisin de fark edilir olabilmek SEO çalışmaları ile mümkündür.

SEO Yönetimi Süreçleri

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Web sitenizi ziyaret edecek kişilerin google kelime aramalarında tercih edeceği aranma hacmi yüksek kelimelrin tespiti sürecidir.

SEKTÖR VE RAKİP ANALİZİ

Hedeflenen anahtar kelimelerin rekabet düzeyi tespit edilir ve optimizasyon için çalışılacak kelime grupları belirlenir.

SİTE İÇİ / DIŞI OPTİMİZASYON

Yeni tasarladığımız yada var olan web siteniz için belirlenen anahtar kelimelere uygun site içi ve dışı güncellemeler yapıyoruz.

TAKİP VE RAPORLAMA

SEO çalışmalarının google sıralamarına etkilerini ölçüyor, gerekli aksiyonları alıyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP