Yurtdışı Dijital Pazarlama Çözümleri

MENA Bölgesi başta olmak üzere yurt dışında tüm bölgelere dijital pazarlama çözümlerimiz ile ulaşıyoruz.

Dijital Pazarlama Çözümlerimiz İle Ulaşmadığınız Ülke Kalmayacak

Yurtdışı ve özellikle MENA bölgesi dijital pazarlama çalışmalarında markaların önlerine birçok sorun çıkıyor. Bunların başında bazı ülkelerde google, facebook, instagram gibi dijital pazarlamada yoğun olarak kullanılan mecraların erişimine izin olmaması, pazarlama çalışmaları yapılmak istenilen ülkelerin dil ve lehçe farklılıklarından dolayı oluşan sorunlar, görsel ve metin içerikler hazırlanırken yapılabilinecek hatalar olarak sıralayabiliriz.

Bunlara benzer sorunların tümü nedeniyle markalar hedefledikleri bölgelerde yaşayan insanlara verimli olarak ulaşamıyor ve dijital pazarlama çalışmalarında çözümsüz kalabiliyorlar.

MENA bölgesi, İran ve Çin'de Nasıl Reklam Yayınlıyoruz ?

Uzun yıllardır birçok sektörden marka için dünyanın birçok ülkesinde dijital pazarlama için ulaşılması zor kitlelere farklı çözümler ile ulaşabiliyor ve verimli geri dönüşler sağlayabiliyoruz. Her sektör ve bölgenin kendine has özelliklerini dikkate alarak yerel mecralar ile işbirliği yapıyor, bu sayede hızlı sonuçlar alabiliyoruz. Özellikle İran, MENA bölgesi ülkeleri, Afrika, Ruya ve Çin gibi bölgelere dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretebiliyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP