Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile markanızın dijital dünyada ki yüzü olan
sosyal medya hesaplarınızı özenle yönetelim.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında mevcut sosyal medya hesaplarınızın incelenmesi ve eksiklerinin giderilmesi, kapanan yada başka kişilerin yönetimin de olan hesaplarınızın geri alınması, sosyal medya hesaplarınızın onaylanması, rakip ve sektör analizi yapılması, sosyal medya mecralarının özelliklerine göre metin ve görsel içeriklerin hazırlanması, diğer kişilerin markanız yada ürünleriniz ile ilgili yaptıkları yorumların takibi ve raporlanması çalışmaları gibi başlıca hizmetleri kapsar.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizin tamamından faydalanabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan konularda da hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Süreçleri

Sosyal Medya Hesaplarınızı İncelemesi
Artık tüm markaların sosyal medyada olmazsa olmazı haline genel facebook, instagram, twitter, linkedin ve youtube gibi mecralarda hesaplarınızı açıyor, var olan hesaplarınız güncelliyor ve kaybettiğiniz hesaplarınızı geri almak için gerekli süreçleri yönetiyoruz.

İçerik Üretimi
Her sosyal medya mecrasının kendine özgü bir kitlesi ve paylaşım standartları bulunmaktadır. Bazı mecralarda metin içeriklerin, bazı mecralar da ise görsel içeriklerin daha fazla olması gereken paylaşımlar hazırlanması gerekir. Biz de yönettiğimiz tüm mecralara uygun içerikleri ilgili mecranın kurallarına göre hazırlıyoruz.

Sosyal Medya da Hakkınızda Neler Konuşuluyor ?

Monitoring / İzleme
Sektörünüz, rakipleriniz ile ilgili paylaşımları ve kişilerin markanız hakkında sosyal medya da neler konuştuğunu izliyor, dilerseniz yanıtlıyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

Online İtibar Yönetimi
Markanız ile ilgili sosyal medya da yapılan paylaşımlar ve yorumlar ile oluşabilecek krizleri önceden belirliyor yada olası krizlere yönelik aksiyonlar belirliyoruz. Kriz öncesinde yada kriz anında belirlenen içerikleri planlama dahilinde yayınlıyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP