Google Gmail Reklamları Danışmanlığı

Hedef Kitlenize Gmail Ayrıcalığı İle Ulaşın

GMAIL REKLAMINI NASIL YÖNETİYORUZ ?

Yaygın kullanım şekli ile Gmail reklamları olarak bilinen reklam modeli GSP (Gmail Sponsored Promotions) Google Ads reklam platformu üzerinden yönetilmektedir.

Görüntülü reklam ağı modellerinden biri olan Gmail Reklamlarında resim, video, yazı ve form kullanabilmekteyiz.
Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş, sektörünüz ile alakalı ilgi alanlarına sahip yada demografik kriterlere göre hedef kitlenizi belirleyerek gmail kullanıcılarına reklamlarınızı yayınlıyoruz.

GMAIL REKLAMLARI NASIL GÖRÜNÜR ?

Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarının gelen kutusun da Tanıtımlar ve Sosyal sekmelerinde gösterilen etkileşimli reklamlardır.
Gmail reklamlarından bazıları genişletilebilir. Bu reklamlardan birini tıkladığınızda, tıpkı bir e-posta gönderisi gibi genişleyebilir.
Gmail reklamları, hedef kitlenizle kişiselleştirilmiş bir biçimde iletişime geçmenize yardımcı olur.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP