Google Haritalar ( Google Maps ) Kayıt İşlemleri

Google Maps ile dijital kartvizitinizi oluşturun

Google Haritalar (Google Maps) Nedir ?

Google haritalar üzerinde firmanızın adres, telefon, çalışma saatleri, diğer ofis yada mağaza konumları, web site bilgileri gibi detayları da belirtebileceğiniz firmanızın dijital ortamda ki kartvizitidir.

Google Maps Neden Önemli ?

Google My Business hesabı üzerinden oluşturulan Google Maps kayıtlarını doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz firmanıza ve web sitenize rakipleriniz karşısında avantajlar sağlamaktadır.

Adresinizin teyidi için google birkaç farklı yöntemle doğrulama işlemi uygulamaktadır. Doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra firma bilgileriniz Google Maps uygulaması üzerinde görüntülenebilecektir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP