Instagram Reklam Danışmanlığı

Doğru hedefleme ve zengin reklam modelleri ile Instagram reklamlarınzı yönetelim

Instagram Reklam Danışmanlığı

Instagram kullanıcı kitlesi ve ziyaretçi sayısı dikkate alındığında en çok tercih edilen sosyal medya uygulamaları arasındandır. Ağırlıklı olarak paylaşılan içeriklerin fotoğraf ve videolardan oluşması reklam verimliliği açısından önemli bir ayrıcalıktır.
Facebook reklam platformu üzerinden yönetilen Instagram reklamlarını bir çok amaç için kullanabilirsiniz. Reklamlarınız Instagram haber kaynağı ve stories alanlarında yayınlanabilir.

Instagram Reklamları Kullanım Amaçları

Instagram reklam kampanyaları ile web sitenize ziyaretçi çekebilir, uygulamalarınızın etkileşimini arttırabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtım videolarını hızlıca geniş kitlelere izletebilirsiniz.

Instagram reklam kampanyaları anlık olarak ölçülebilir ve raporlanabilir olduğu için kampanyalarınızın verimliliğine göre istediğiniz zaman kampanlayalarınızda güncelleme yapabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP