Facebook Reklam Danışmanlığı

Doğru hedefleme ve zengin reklam modelleri ile Facebook reklamlarınzı yönetelim

Facebook Reklam Danışmanlığı

Facebook reklamlarının sosyal medya reklam kanalları ararında açık ara lider konumda olmasını sağlayan birkaç ana faktör bulunmaktadır.
Facebook neredeyse günün her saati aktif olan milyarlarca kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal ağı olma özelliğini taşıyor. Facebook reklam platformu sayesinde markalar satış ve pazarlama faaliyetleri için bu büyük kitleye kolayca erişebiliyor.

Facebook Reklamları Kullanım Amaçları

Facebook reklam kampanyaları ile web sitenize ziyaretçi çekebilir, facebook sayfa takipçilerinizi arttırabilir, ürünleriniz için talep ve teklif toplayabilir, uygulamalarınızın etkileşimini arttırabilir, tanıtım videolarınızı hızlıca geniş kitlelere izletebilir ve etkinlikleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz. Saydığımız ve benzeri bir çok ihtiyacınız için facebook reklam kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Facebook reklam kampanyaları anlık olarak ölçülebilir ve raporlanabilir olduğu için kampanyalarınızın verimliliğine göre istediğiniz zaman kampanlayalarınızda güncelleme yapabilirsiniz. Facebook reklam platformu üzerinden planladığınız reklamlar facebook haber kaynağı, facebook stories, facebook messenger, Instagram haber kaynağı ve Instagram stories alalarında yayınlanabilir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP