Banner Tasarımı

Dijital pazarlama ihtiyaçlarınız ve web siteniz için dikkat çekici bannerlar tasarlayalım.

Banner Nedir ?

Dijital pazarlama için kullanılan en önemli içeriklerden biri bannerladır.

Bir web siteyi görsel açıdan zenginleştiren ve reklamlarınızdan en çok etkileşim alabileceğiniz içerik türü HTML5, GIF, JPEG yada video olarak hazırlanan banner içerikleridir.

Banner Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Banner tasarımı yapılırken en önemli kurallar görsellerin anlaşılabilir ve renk geçişlerinin net olduğu, görsel üzerinden kullanılan metinlerin font boyutları ve renklerinin uyumlu olmasıdır.

Bannerlar bir web sitede çok küçük bir alanda kullanılabileceği gibi bir sayfanın tamamını kaplayacak şekilde de ölçülendirebilir. Bu nedenle tasarım bütünlüğü açısından tüm ölçeklerde net olarak anlaşılabilecek görsel ve metinler seçilmelidir.

Tüm bölgeler ve cihazlar tarafından desteklenen 20'nin üzerinde banner ölçüleri bulunmaktadır. Bannerların yayınlanacağı dijital pazarlama aracı ve web sitelerin banner için ayrılan alanlara göre banner ölçüleri belirlenerek uygun içerikler hazırlanmalıdır.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP