Kurumsal / Şirket Sosyal Medya Hesaplarını Kurtarma

Kullanıcı bilgileri elinizde olamyan yada çalınmış sosyal medya hesaplarınızı geri alabiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Başkası Mı Yönetiyor ?

Sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz markalarda en çok karşılaştığımız sorunlardan biri kurumsal sosyal medya hesaplarını bir çalışanlarının kişisel hesabı üzerinden yada yönetimleri kendilerinden olmayan bir mail hesabı ile açmış olmaları.

Başta bir sorun yok gibi görünen bu durumlarda sosyal medya hesapları yöneten personelin işten ayrılması, tanımlı olan mail hesabına ulaşamamaları yada farklı sorunlar ile uzun yıllar kulladıkları, binlerce takipçileri olan sosyal medya hesaplarını kaybetme tehlikesi yaşamaktadırlar.

Sosyal Medya Hesaplarınızın Yönetimini Nasıl Geri Alıyoruz ?

Bu gibi durumlarda Facebook, Instagram, Twitter, Google, Youtube ve Linkedin gibi sosyal medya mecraları ile doğru iletişim kurmak çok önemlidir. Bu mecralar öncelikli yönetim hakkını hesabı açan kişi yada mail adresini elinde bulunduran kişiye tanır.

Hesaplarınızın başkası tarafından açılmış olsa da bir kurumsal hesap olduğunu ve bu hesabın ilgili olduğu şirket tarafından yönetilmesi gerektiği konusunda tüm girişimleri yönetiyoruz.

Süreç boyunca talep edilen belgeler ile şirketiniz adına gerekli başvuruları yapıyor ve sorunun yapısına göre kısa süreler içerisinde hesap devirlerinin devredilmesini sağlıyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP