Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın imajını kurumsal kimlik tasarımları ile güçlendirelim.

Kurumsal Kimlik Neden Önemli ?

Bir markanın, kişinin yada şirketin pazarlama ve tanıtım çalışmalarının başlangıç noktası kurumsal kimlik kitinin oluşturulmasıdır.

Markaların kendilerini tüm detayları ile lanse edebilecekleri kurumsal kimlik oluşturulması süreci firma / marka adının belirlenmesi, renk kombinasyonu, font ve ikon seçimi aşamaları tamamlandıktan sonra bunları bir bütün halinde göreceğimiz tasarımların hazırlanması ile devam eder.

Kurumsal Kimlik Kapsamı Nedir ?

Kurumsal kimlik çalışmaları çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Yapılacak çalışmalarda sektör, kullanılacak mecralar ve hedef kitleye göre ihtiyaçlar belirlenir.

Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalar, kartvizit tasarımı, dosya tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, promosyon ürünleri tasarımı, kırtasiye malzemeleri tasarımı, mail imzası tasarımı, personel kıyafetleri tasarımı gibi birçok çalışmayı içermektedir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP