Linkedin Reklam Danışmanlığı

Doğru hedefleme ve zengin reklam modelleri ile Linkedin reklamlarınzı yönetelim

Linkedin Reklam Danışmanlığı

Profesyonel bir iş ağı olma özelliğini koruyan Linkedin bu sayede kullanıcılarına gerçek iş fırsatları ve yeni iş bağlantıları sunuyor.

Linkedin üzerinde kişiler profillerini oluştururken diğer sosyal medya mecralarına göre daha doğru bilgiler verdiğini biliyoruz. Bu sayede kişilerin çalıştığı şirket, sektör, yaş ve iş tanımı gibi bilgileri dikkate alarak doğru bir hedefleme ile reklam verebiliriz.

Buna benzer sebeplerden dolayı Linkedin reklamlarının tıklama başı maliyetleri diğer reklam modellerine göre daha yüksektir.

Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin ile metin reklamlar, display reklamlar, dinamik reklamlar, sponsorlu içerik reklamları ve sponsorlu InMail reklamları planlayabiliriz.

Metin Reklamlar : Kısa bir yazı ve isteğe göre küçük bir görsel içeren reklam modelidir. Bu reklam sayfanın üst kısmında bir bant şeklinde yada sağ tarafta görünür.

Display Reklamlar : Görsel reklam olarak sağ tarafta görünür.

Sponsorlu İçerik Reklamları : Linkedin de yapılan paylaşımlarınızı öne çıkarmak için kullanılan reklam modelidir.

Sponsorlu InMail Reklamları : Hedeflediğiniz bir kitleye reklamlarınızı Linkedin mesaj uygulaması InMail ile göndermenizi sağlayan reklam modelidir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP