IOS / Android Mobil Uygulama Yazılımı

Dikkat çekici ve kullanıcı dostu tasarımlar ile mobil uygulamalar tasarlıyoruz

Neden Mobil Uygulama ?

Sosyal medya, iletişim, bilgilendirme yada oyun içerikli mobil uygulamaların sayısı her gün daha iyi örnekler ile artıyor. Günümüzde web siteler ile aynı kullanıcı sayısına sahip binlerce uyglama bulunuyor.

Mobil cihazlar ile tam uyumlu olması, anlık bildirimler sayesinden hayatımızı kolaylaştıracak mesajlar veriyor olması ve daha bir çok özellik ile mobil uygulamalar internet iletişiminden önemli bir yere sahiptir.

İnternet kullanma oranlarının cihaz dağılımına baktığımız da yaklaşık olarak %70 ile akıllı telefon ve tabletlerin tercih edildiği görülmektedir. Markalar böylesi büyük bir kitle ile tüm dijital kanallarda iletilime geçebilmek için mobil uygulamaları tercih etmektedir.

Mobil Uygulamalarınızı Nasıl Hazırlıyoruz ?

Günümüzde en çok tercih edilen Android ve IOS tabanlı mobil cihazların özelliklerini ve ekran boyutlarını dikkate alarak uygulamalar geliştiriyoruz.

Android Uygulama ve IOS Uygulama tasarlarken en çok dikkat edilen konular telefonlarımızın hafızasında çok fazla yer kaplamaması, kullanım hızı ve kolay kullanılabilen bir tasarıma sahip olmasıdır.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP