Dijital Pazarlama ve Reklam Danışmanlığı

Dijital pazarlama ve reklam çözümlerimiz ile bir adım öne çıkın !

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Dijital pazarlama kanalları içerisin de en çok tercih edilen google adwords reklam danışmanlığı, sosyal medya reklam danışmanlığı, SEO danışmanlığı, web site tasarımı, toplu e-mail gönderimi hizmetlerinin yanı sıra, hedefleriniz ve markalarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetini verirken ihtiyaçlarınız için araştırma yapıyor, gerekli görsel ve metin içerikleri hazırlıyor ve uyguluyor, yapılan çalışmaların sonuçlarını takip ediyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Dijital pazarlama çalışmaları kapsamın da sektör ve rekabet analizi, marka konumlandırma, grafik tasarım hizmetleri, reklam yönetimi ve dijital pazarlama mecralarında satınalma hizmetlerini verebilmekteyiz.

Google Adwords Reklam Yönetimi Süreçleri

HESAP KURULUMU

Reklamlarınızın verimli bir şekilde yayınlanabilmesi için Google Ads hesabınızı kuruyor yada var olan hesabınızı optimize ediyoruz.

HEDEF KİTLE TESPİTİ

Reklamlarınız için anahtar kelime listeleri oluşturuyor, potansiyel müşteri analizi ile hedef kitlelerinizi belirliyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ

Belirlenen reklam alanlarına uygun metin ve görsel içerikler hazırlıyor, performanslarına göre optimize ediyoruz.

YAYINLAMA VE RAPORLAMA

Oluşturulan tüm veriler ile en iyi performansı sağlayacak reklamları yayınlıyor, takip ediyor ve düzenli olarak sonuçları raporluyoruz.

Google Adwords reklam yönetimi ile ilgili en çok merak edilen konular

Our items are sold exclusively on ThemeForest marketplace. Themeforest is a marketplace for digital goods, mostly themes and templates for different platforms and software. Why ThemeForest you may ask? Well, they're certaintly the biggest marketplaces for such products on the web.

To see a list of items that you've purchased, login to your ThemeForest account and go to your Downloads section. You can re-download them from here aswell.

To download an item that you've purchased, login to your ThemeForest account and go to your Downloads section. You can re-download them from here aswell.

Yes, no worries! ThemeForest is a marketplace where we exclusively post and sell our work. Also payments and purchases are made through ThemeForest.

As mentioneed before, payments and purchases are made through ThemeForest. The payment methods are through Paypal and Skrill (MoneyBookers). You can find much more details here https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/203269700-How-to-Purchase-Items . Also keep in mind though that credit card payments will be implemented very soon.

Awesome! Thank you so much! You can rate our items in your Downloads section in ThemeForest. On the right column of the listed items, you can see the rating/review box.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !

Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurmak için tıklayınız.

TOP