BİZ

Ventus Medya 2009 yılında bir yazılım şirketi olarak faaliyete başladı.

Zaman içerisinde müşterilerimizden gelen farklı hizmet taleplerine yanıt verebilmek amacı ile 2013 yılında tam hizmet reklam ajansı olarak hizmet verme kararı aldık.

Bu aşamadan sonra yazılım ve tasarım faaliyetleri ile birlikte medya satınalma / planlama ve reklam danışmanlığı hizmetlerini tek bir ajans çatısı altında toplayarak hizmet vermeye başladık.

Ventus Medya kendi bünyesinde,
Web Tasarım ve Yazılım, Grafik Tasarım, Medya Satınalma ve Planlama, SEO (Arama Motorları Optimizasyonu), Google Adwords Reklam Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklam Yönetimi, Online İtibar Yönetimi, Mobil Uygulama Geliştirme ve Toplu Mail & SMS Gönderimi hizmetlerini verebilmektedir.

Şirketiniz ve markanız için birbirinden önemli ve bir o kadar da yönetilmesi zor olan bu süreçleri, tek bir ajans çatısı altında ve sadece tek bir müşteri temsilcisi aracılığı ile yürütmenin kolaylığını sizlere sunuyoruz.

Bu ayrıcalıklı hizmetlere ulaştığınızda siz de en az bizim kadar yaptığımız çalışmalardan keyif alacaksınız.

Sizleri en kısa zamanda Ventus Medya ailesi ile tanıştırarak, birbirinden iddialı ve başarılı çalışmalarımızı sunmak isteriz.

Saygılarımla

Mete Aksoy
Ajans Başkanı

TOP